Зателефонуйте для замовлення або консультації:

Тютюн на вагу

Український і імпортний тютюн на будь-який смак

Ми продаємо тютюн на вагу, щоб ви могли заощадити на сигаретах. Достатньо купити тютюн на вагу, машинку для набивання тютюну і сигаретні гільзи пустишки. Це і є весь набір для самостійного виготовлення сигарети. Чим ми відрізняємося від конкурентів?

  • Величезний вибір тютюну і аксесуарів
  • Краща ціна за якість власна упаковка
  • Швидка обробка замовлення

Вірджинія — найпопулярніший тютюн серед курців. Він залишається класикою, але Вірджинія буває різною. Наприклад, Вірджинія Голд має рудий або жовтий колір, відрізняється смаковими якостями і зазвичай легше звичайної Вірджинії.
Берлі — відмінний сорт міцного тютюну! Зазвичай завжди темніше Вірджинії.
Ювілейний — відрізняється унікальним ароматом, на колір темніший. Серед наших клієнтів, є любителі саме такого тютюну як Ювілейний.
Преміум тютюн — тютюн імпортний, з інших країн. Зазвичай вилежатися і отферментірован, тому зберігається довгий час. Близький за смаком до справжніх сигарет.

В наявності є інші види тютюну: Тернопільський, Ксанті, Міленіум та інші. Є 3 види порізки:

  • Популярна локшина (універсальна і популярна нарізка листя тютюну)
  • Валова порізка: дорога сигаретний нарізка (використовується стріпси без палиць) тому зазвичай дорогой тютюн
  • Класичні пластівці тютюн (менш затребувані)

Весь тютюн підходить для сигаретних гільз, самокруток і трубок. Тютюн на вагу ферментований і ароматний. Купити тютюн на вагу без посередників, не переплачуючи. Замовити можна онлайн або зателефонувавши за допомогою одного з номерів на сайті.

Показ всех 8 элементов

(0)